Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Informacje Wideo

Produkcja i rozpowszechnianie video, filmów, programów TV > Informacje Wideo

Jak oglądać filmy i fotografie w 3D

Opublikowano 2012-10-10 przez Slawomir Bialkowski w Wydarzyło się 3d Wideo 3d Foto
image

Aby wyświetlić filmy w wersji 3D, kliknij przycisk 3D u dołu odtwarzacza. Jeśli masz okulary 3D, wybierz pasujące do nich kolory. Jeśli nie masz takich okularów, wybierz opcję ustawienia oczu, a następnie popatrz tak, aby dwa obrazy połączyły się w jeden, a film powinien nabrać trzeciego wymiaru.

Fotografie i filmy 3D można oglądać za pomocą okularów o kolorach: czerwony/zielononiebieski. Takie okulary dostępne są w internecie już od 1zł, można je też wykonać samodzielnie posługując się tekturą, celofanem i mazakami w kolorze czerwonym i niebieskim.
Filmy 3D można oglądać jeszcze na wiele innych sposobów, szczegółowe opisy znajdują cię na stronie http://support.google.com/youtube/bin/static.py?hl=pl&topic=1683835&guide=1680728&page=guide.cs&answer=1691478


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja pt. „Turystyczno-Informacyjna Telewizja Internetowa” współfinansowana jest za środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” - mały projekt
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013
Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Asset 1